Доступність посилання

ТОП новини

Автомобіль Cadillac передали МВС законно – Могильов


Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявляє, що автомобіль Cadillac Escalade вартістю понад мільйон гривень передали МВС на законних підставах.

За його словами, у відомстві провели внутрішнє розслідування щодо людини, яка подарувала МВС цей автомобіль. «З точки зору закону, все було проведено абсолютно законно», – запевнив Могильов.

Він також повідомив, що щорічно МВС потребує 5-6 тисяч автомобілів для оновлення свого автопарку. Водночас бюджетне фінансування обмежене, і як благодійна допомога надходить 500-600 автомобілів на рік, заявив міністр.

Могильов зауважив, що не розуміє резонансу, викликаного подарованим автомобілем. «Приїжджає якась делегація – їх треба зустріти на нормальному автомобілі. Якщо хтось подарує міліції вертоліт, я буду вдячний цим людям», – сказав він.

Також Могильов не підтримує ідеї продажу автомобіля Cadillac Escalade. «Я не вважаю, що треба продавати якесь майно МВС за гроші менші, ніж реальна його ціна», – наголосив урядовець.

За повідомленням прес-служби МВС, Cadillac був переданий міліції Київської області в березні для обслуговування іноземних делегацій, які прибувають в Україну з офіційними візитами.

Депутат Верховної Ради від блоку НУНС, міністр внутрішніх справ опозиційного уряду Геннадій Москаль називає хабаром безкоштовну передачу автомобіля Cadillac, вартістю понад мільйон гривень, підрозділам міліції Київської області.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG