Доступність посилання

ТОП новини
10 грудня 2019, Київ 10:41

Автомобіль Cadillac передали МВС законно – Могильов


Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявляє, що автомобіль Cadillac Escalade вартістю понад мільйон гривень передали МВС на законних підставах.

За його словами, у відомстві провели внутрішнє розслідування щодо людини, яка подарувала МВС цей автомобіль. «З точки зору закону, все було проведено абсолютно законно», – запевнив Могильов.

Він також повідомив, що щорічно МВС потребує 5-6 тисяч автомобілів для оновлення свого автопарку. Водночас бюджетне фінансування обмежене, і як благодійна допомога надходить 500-600 автомобілів на рік, заявив міністр.

Могильов зауважив, що не розуміє резонансу, викликаного подарованим автомобілем. «Приїжджає якась делегація – їх треба зустріти на нормальному автомобілі. Якщо хтось подарує міліції вертоліт, я буду вдячний цим людям», – сказав він.

Також Могильов не підтримує ідеї продажу автомобіля Cadillac Escalade. «Я не вважаю, що треба продавати якесь майно МВС за гроші менші, ніж реальна його ціна», – наголосив урядовець.

За повідомленням прес-служби МВС, Cadillac був переданий міліції Київської області в березні для обслуговування іноземних делегацій, які прибувають в Україну з офіційними візитами.

Депутат Верховної Ради від блоку НУНС, міністр внутрішніх справ опозиційного уряду Геннадій Москаль називає хабаром безкоштовну передачу автомобіля Cadillac, вартістю понад мільйон гривень, підрозділам міліції Київської області.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG