Доступність посилання

ТОП новини

Головний тренер збірної України з футболу Маркевич подав у відставку


Головний тренер збірної України з футболу, тренер футбольного клубу «Металіст» (Харків) Мирон Маркевич подав у відставку.

Про це сказано в його заяві, розміщеній на сайті футбольного клубу «Металіст».

«Змушений повідомити вболівальникам українського футболу про те, що з сьогоднішнього дня я залишаю пост тренера національної збірної. ФФУ повністю дискредитувала себе недавнім рішенням КДК (контрольно-дисциплінарного комітету) стосовно ФК «Металіст», – зазначив він.

Маркевич розцінює рішення КДК Футбольної федерації України про позбавлення ФК «Металіст» 9 очок у чемпіонаті України як таке, що спрямоване на знищення харківського футболу.

Він додав, що не має морального права залишатися тренером збірної, тому що «Металіст» – рідний для нього клуб.

Тренер також зазначив, що за 3 місяці, які він очолював збірну країни, вона не зазнала жодної поразки, незважаючи на те, що ФФУ, за його словами, ігнорувала інтереси збірної в питаннях складання адекватного ігрового графіка, селекції, фінансування та інфраструктурного забезпечення.

Футбольна федерація України визнала матч 26-го туру сезону 2007/2008 року 17-го чемпіонату України з футболу між командами «Металіст» (Харків) і «Карпати» (Львів), що завершився 19 квітня 2008 року з рахунком 4:0, договірним і позбавив обидві команди по 9 турнірних очок у чемпіонаті України в сезоні 2010/2011 року.

ФФУ призначила Маркевича головним тренером збірної з футболу 1 лютого.

Мирон Маркевич, 1951 року народження, – заслужений тренер України з 1977 року. Із 2005 року головний тренер харківського «Металiста». Усезонах 2006-2007, 2007-2008 i 2008-2009 під його керівництвом команда здобула бронзові медалі чемпіонату України.
XS
SM
MD
LG