Доступність посилання

ТОП новини

Пакистан дякує донорам за допомогу жертвам повені


Пакистанська влада подякувала світовій спільноті за кошти, які донори виділили та пообіцяли надати для допомоги жертвам катастрофічної повені.

Міністр закордонних справ Пакистану Шах Мехмуд Куреші сказав: «За умов, коли Європа і Америка перебувають у рецесії, і є розмови про втому донорів, такий вияв солідарності є дуже обнадійливим».

Міністр зауважив, що вже зібрано і пообіцяно більш як 815 мільйонів доларів для забезпечення їжею, дахом над головою і медичним доглядом мільйонів пакистанців, які стали біженцями внаслідок одного з найстрашніших стихійних лих в історії країни.

Тим часом, десятки тисяч людей у південній пакистанській провінції Сіндг знову опинилися під загрозою через зростання рівня води на річці Інд.

Всесвітня організація охорони здоров'я висловила стурбованість, що врятованим загрожує зараз поширення діареї, кору, малярії, респіраторних інфекцій та інших захворювань.

Сьогодні офіційні представники Пакистану та Міжнародного валютного фонду мають зустрітися у Вашингтоні. Вони говоритимуть про те, як позначиться процес відновлення після повені на довгостроковій фінансовій ситуації в цій країні.
XS
SM
MD
LG