Доступність посилання

ТОП новини

Президент ініціює скорочення кількості дозволів для підприємців


Президент Віктор Янукович одним із пріоритетних напрямків реформування економіки України називає покращення умов для розвитку бізнесу, передусім йдеться про дерегуляцію дозвільної системи та «рішуче скорочення ліцензій». Про це глава держави заявив сьогодні на засіданні Комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба Президента.

За словами Януковича, Кабмін ухвалив рішення про скорочення кількості дозволів. «Ми домовилися, що рухаємося до 10% від того, що було. І конкретизувати це питання ми будемо найближчим часом… Переконаний: до кінця року цілком реально цю роботу завершити. Наша мета – припинити побори і знущання над бізнесом», – цитує прес-служба Президента.

«Ліцензії та дозволи мають бути потрібні тільки для тих видів діяльності, що пов’язані з підвищеним ризиком для життя та здоров’я людей», – заявив Президент.

За словами глави держави, питання дерегуляції дозвільної системи та скорочення ліцензій буде предметом розгляду також на наступному засіданні Комітету з економічних реформ.
XS
SM
MD
LG