Доступність посилання

ТОП новини

У парламенті зареєстрували проект змін до закону про вибори


Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пропонує парламенту виключити із закону про місцеві вибори вимогу про обов’язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій щонайменше за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в цих виборах. Про це йдеться в законопроекті, зареєстрованому в парламенті 25 серпня.

Крім того, Єфремов пропонує Верховній Раді змінити принцип формування складу територіальних виборчих комісій. «Збільшити склад територіальних виборчих комісій до вісімнадцяти осіб та надати право подавати кандидатури для формування територіальних виборчих комісій не лише місцевим організаціям тих політичних партій, які представлені у Верховній Раді України поточного скликання, а й усім місцевим організаціям політичних партій, які зареєстровані в Україні», – йдеться в законопроекті.

Єфремов також запропонував «визначити чіткий порядок відбору кандидатур до складу територіальних виборчих комісій. До складу комісій будуть включені 15 осіб від місцевих організацій політичних партій, які представлені у Верховній Раді, а також троє людей із числа кандидатур, представлених місцевими організаціями політичних партій, участь яких визначатимуть за допомогою жеребкування».

30 серпня Верховна Рада проведе позачергову сесію для внесення змін до закону про місцеві вибори.

Вибори призначені на 31 жовтня.
XS
SM
MD
LG