Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2019, Київ 11:46

Шестеро морякiв «Святої Софiї» повернулися в Україну


До України повернулися шестеро морякiв судна «Свята Софiя», яке пiсля аварiї стояло на рейдi єгипетського Порт-Саїда.

Моряки прилетiли у супроводi членiв iнiцiативної групи та фонду «Ассоль», створених пiд патронатом лiдера «Сильної України» Сергiя Тiгiпка, що визволили їх iз морського полону, повідомила прес-служба самої «Сильної України».

За словами керiвника групи, голови Одеської обласної парторганiзацiї «Сильної України» Свiтлани Фабрикант, що їх наводить партійна прес-служба, стан здоров'я морякiв задовiльний.

На початку травня iнспекцiя Суецького каналу визнала «Святу Софiю», яка прямувала до Iндiї з небезпечним вантажем, аварiйним i немореправним судном.

Представникам «Сильної України», якi вилетiли до Єгипту 22 серпня, як повідомила прес-служба цієї партії, вдалося переконати єгипетську владу дозволити зiйти морякам на берег i домовитися про буксирування судна до порту. Також вони доставили на судно продукти, воду i дрова.

Водночас операцiя з порятунку екiпажу «Святої Софiї» триває.

На борту залишилися ще п'ятеро морякiв на чолi з капiтаном, якi супроводжуватимуть вантаж пiд час буксирування судна. Протягом двох тижнiв вони також зможуть повернутися додому.

Напередодні з приводу ситуації навколо судна “St.Sophia” та членів його екіпажу – громадян України Міністерство закордонних справ України повідомило, що це воно продовжує вживати активних заходів із питань захисту українців на цьому судні.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG