Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов каже, що на допити його ще не викликали


Заступник лідера партії «Батьківщина», колишній перший віце-прем’єр України Олександр Турчинов заявляє, що його не викликали на допити до правоохоронних органів у контексті арешту деяких посадовців минулого складу Кабінету Міністрів.

«Кримінальні справи проти опозиції, залякування тюрмами ... Ви бачите, скільки людей кинули в тюрми ... Це останній аргумент влади, яка боїться своїх опонентів», – сказав Турчинов.

Відповідаючи на запитання, чи ходив він уже на допити в правоохоронні органи, бютівець сказав: «Я в своєму житті дуже багато ходив на допити і маю великий досвід». На уточнююче запитання, чи ходив він нещодавно на допити в правоохоронні органи, він сказав: «Наразі не викликали».

Раніше екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив про високу імовірність арешту колишнього першого віце-прем’єра Турчинова.

За його словами, арешти екс-голови Держмитниці Анатолія Макаренка і колишнього першого заступника голови «Нафтогазу України» Ігоря Діденка пов’язані з наміром влади «знайти компромат» проти найближчих соратників Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG