Доступність посилання

ТОП новини

Німеччина зацікавлена в розвитку свободи слова в Україні – Меркель


Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель наголошує, що ФРН зацікавлена у подальшому розвитку демократичних процесів і свободи слова в Україні. Про це канцлер заявила після зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем, яка відбулася сьогодні в Берліні.

Канцлер ФРН зауважила, що на сьогодні відносини України й Німеччини перебувають на «хорошому, солідному, людяному рівні». «Водночас ми маємо ще багато можливостей інтенсифікувати ці відносини», – сказала Меркель.

За її словами, під час зустрічі з Януковичем йшлося про актуальну внутрішню ситуацію в Україні. «І я, з одного боку, сказала, що добрим є те, що процеси ухвалення рішень в Україні зараз перебувають на солідній базі. З іншого боку, я також наголосила, що ми, звичайно, зацікавлені у продовженні демократичних процесів стосовно свободи преси, стосовно свободи слова. Ми дуже відверто обговорили ці питання», – сказала Меркель.

Як заявила канцлер, з Януковичем «була досягнута домовленість продовжити при необхідності відвертий діалог з цього питання».

Зі свого боку, український Президент вкотре наголосив, що він, «як ніхто інший», зацікавлений у розвитку демократії і свободи слова. Як приклад глава держави зауважив, що сьогодні Верховна Рада ухвалила рішення щодо внесення змін до закону про місцеві вибори, які зробили цей документ більш демократичним на вимогу українського суспільства та міжнародної спільноти.
XS
SM
MD
LG