Доступність посилання

ТОП новини

«Россiльгоспнагляд» перевiряє м’ясопереробні пiдприємства України


Група ветеринарних iнспекторiв росiйської Федеральної служби з ветеринарного i фiтосанiтарного нагляду («Россiльгоспнагляд») з 30 серпня по 14 вересня проводить аудит дев’яти українських м’ясопереробних пiдприємств, зацiкавлених у поставках своєї продукцiї до Росії.

Про це повiдомив Держкомiтет ветеринарної медицини України.

Iнспектування українських постачальникiв м’ясомолочної продукцiї було введено пiсля того, як Росiя в сiчнi 2006 року ввела заборону на постачання продукцiї тваринництва з України. Росiйськi фахiвцi здiйснили кiлька перевiрок українських м'ясомолочних пiдприємств, за результатами яких деякi з них отримали дозвiл на експорт продукцiї до Росiї.

У травнi цього року росiйськi експерти провели чергове iнспектування 11 українських м’ясо-молочних пiдприємств. Українська сторона очiкувала, що за пiдсумками цих перевiрок розшириться список пiдприємств, що мають право постачати продукцiю до Росії.

З 1 липня 2010 року «Россільгоспнагляд» зняв обмеження на ввезення до Росiї з України iншої продукцiї тваринництва, насамперед, м’яса птицi, iнкубацiйних яєць, живої птицi, що дiяли майже п’ять рокiв. Але й тут право на експорт своєї продукцiї матимуть лише атестованi «Россiльгоспнаглядом» пiдприємства.
XS
SM
MD
LG