Доступність посилання

ТОП новини

Українські прикордонники приєдналися до міжнародної системи аналізу ризиків


Сьогодні у Києві керівники Державної прикордонної служби України, представництва ОБСЄ, Посольств США і Польщі запустили електронну базу даних Міжнародної системи аналізу ризиків та кримінального аналізу.

Відтепер прикордонники України можуть користуватися електронною базою даних, в якій міститься інформація про міжнародний кримінальний бізнес та осіб (кримінальних авторитетів та керівників злочинних угруповань), які скоїли злочини. Також електронна мережа поєднала київську штаб-квартиру державної прикордонної служби з контрольно-пропускними пунктами вздовж кордону України.

Використання українськими прикордонниками електронних комунікаційних мереж стало можливим за технічної і фінансової підтримки урядів Польщі, Німеччини, ОБСЄ і Державного департаменту США. Це дозволить убезпечити вільне пересування людей і товарів, а також стане дієвою перешкодою для нелегальної міграції, контрабанди та інших правопорушень на кордоні, заявив заступник голови Державної прикордонної служби України Олександр Бондаренко.
XS
SM
MD
LG