Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко скаржиться дипломатам, що їй перешкоджають брати участь у виборах


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що її політична сила фактично позбавлена можливості брати участь у місцевих виборах вже у чотирьох областях. Про це вона заявила сьогодні під час зустрічі з дипломатичним корпусом зарубіжних країн.

«Ми не будемо брати участь, якщо не буде виправлена ситуація в Харківській, Київській, Львівській і Луганській областях», – сказала Тимошенко.

Вона пояснила, що в цих областях відбулася зміна керівників обласних організацій партії та частина їх членів виключена з партії за дії, що не сумісні з ідеологією «Батьківщини». При цьому, за словами Тимошенко, органи юстиції не віддають новим головам облорганізацій документи, що підтверджують їх правомочність у зв’язку з відповідними судовими рішеннями.

Лідер «Батьківщини» заявила, що суди взагалі не мають права розглядати ці питання, оскільки вони стосуються виключно внутрішньопартійного життя. «Але чинна влада через Міністерство юстиції заблокувала реєстрацію нових голів, видає посвідчення про реєстрацію старим керівникам організацій, а МВС видає їм печатки», – сказала Тимошенко.

Крім того, за її словами, в Івано-Франківській області владні структури проводять псевдоконференції псевдоосередками «Батьківщини». «Але ці структури насправді не мають ніякого відношення до нашої партії», – заявила лідер БЮТ.

«Ми сьогодні позбавлені права захистити нашу партію, і тому говорити про демократичні вибори взагалі не доводиться», – наголосила Тимошенко.

Вона закликала міжнародні структури дати адекватну оцінку тим подіям, які ставлять під сумнів проведення чесних і демократичних місцевих виборів в Україні.

«Якщо Парламентська Асамблея Ради Європи, Моніторинговий комітет, ключові європейські інституції зараз не втрутяться в дипломатичних межах в цей процес, наша політична сила просто вимушена буде оголосити про вихід з політичного процесу та з виборів до місцевих органів», – сказала Тимошенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG