Доступність посилання

ТОП новини

Київрада вирішила ліквідувати райради в столиці


Київська міська рада ухвалила сьогодні рішення, яке передбачає ліквідацію районних рад у Києві з 31 жовтня. За це рішення проголосували 95 депутатів Київради з 110 зареєстрованих в залі, проти висловилися 12.

У голосуванні взяли участь представники всіх фракцій, зокрема опозиційних БЮТ і Блоку Віталія Кличка. Проти голосували лише кілька представників БЮТ.

Таким чином, будуть ліквідовані Голосіївська, Дарницька, Деснянська, Дніпровська, Оболонська, Печерська, Подільська, Святошинська, Солом’янська, Шевченківська райради.

Крім того, відповідно до рішення, Київській міській державній адміністрації в 10-денний термін після набрання чинності цього рішення доручено створити ліквідаційні комісії райрад і затвердити їх персональний склад.

Також Київміськадміністрації доручили впродовж місяця надати на розгляд Київради пропозиції з прийняття у власність територіальної громади міста нерухомого й рухомого майна, коштів, підприємств, установ, організацій та іншого майна райрад та їх органів.

Перший заступник голови Київміськадміністрації Олександр Попов звернув увагу на те, що надалі питання про створення райрад також можна буде розглянути на сесії Київради.

Тим часом, біля будівлі Київради близько сотні людей вимагали не ухвалювати рішення про ліквідацію районних рад у місті.

Закон, яким Київраді надається право на створення (нестворення) районних рад у Києві, набув чинності 9 вересня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG