Доступність посилання

ТОП новини

Збори Партії регіонів підтримали курс Януковича


У місті Буча під Києвом у четвер відбулися Національні збори Партії регіонів, які вислухали виступ Президента і почесного лідера партії Віктора Януковича і одноголосно ухвалили резолюцію на підтримку його курсу.

Збори протривали менш як годину, з яких понад півгодини зайняв виступ Януковича. У дебатах виступили лише дві людини з підтримкою його позиції.

Відтак усі 292 делегати одностайно проголосували за резолюцію, яка висловила «підтримку курсові масштабних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем, його знаковим ініціативам та ефективним практичним діям».

Резолюція також схвалила «консолідацію всіх гілок влади», досягнення якої «відповідає суспільним очікуванням, повертає Україну в русло сучасного прогнозованого цивілізаційного розвитку, стає надійною основою майбутніх перетворень».

Крім того, збори цією резолюцією схвалили й проект нової національної загальнопартійної програми, яка має назву «Будуємо нову країну!».

Віктор Янукович у своєму виступі на зборах заявив, що його перемога на президентських виборах означає, що Партія регіонів «не просто виграла битву», а «виграла війну». Він попередив, що «заради добра народу України» «не дозволить нікому повернути державу в часи політичної нестабільності». «І хочу запевнити усіх, хто в цьому сумнівається, що свого слова я завжди дотримуюсь», – заявив він.

Критику на адресу влади, якої Янукович, за його словами, чує багато, він назвав «позитивом», бо вважає: «Критика означає, що, попри всі звинувачення, в Україні існує свобода слова».

Янукович також наголосив на «марності сподівань» перемогти у місцевих виборах 31 жовтня «певних політичних сил», які, за його словами, хочуть «повернути собі «теплі місця» у владі» і «прагнуть знову перетворити державу на розрізнені і ворогуючі політичні клани».

Як сказав Президент, він вірить, що за результатами цих виборів «буде сформовано справді народну владу».

У Партії регіонів її почесного лідера Віктора Януковича часто називають «народним Президентом».
XS
SM
MD
LG