Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 21:09

«5 канал»: сподіваємося, що порушення кримінальних справ не є тиском


«5 канал» висловлює сподівання, що порушення Держмитницею кримінальних справ стосовно ТОВ «Телерадiокомпанiя «Експрес-iнформ», одного iз засновників телеканалу, не пов’язане «з резонансними медіа-конфліктами, які мали місце останнім часом».

Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою телеканалу.

«Більшість інформаційних каналів у світі, які будують свою роботу за принципами незаангажованості та об’єктивізму, як правило, є збитковими, але «5 канал» задля дотримання основних принципів журналістики та необслуговування інтересів будь-яких політичних сил, має прозору форму підтримки, завдяки законній господарській діяльності, у різних сферах, компаній-ліцензіатів та власників», – мовиться в повідомленні.

«5 канал» розраховує на те, що невдовзі відповідні органи нададуть свої висновки і «непорозуміння буде вичерпане». Тим часом, юридичний департамент «5 каналу» готує заяву до керівництва Державної митної служби щодо підриву ділової репутації «5 каналу» і сподівається на «терміновий, об’єктивний» розгляд.

Водночас, як повідомили в прес-службі, наразі постанови, щодо порушення кримінальної справи «5 канал» не отримував.

Державна митна служба України порушила двi кримiнальнi справи стосовно ТОВ «Телерадiокомпанiя «Експрес-iнформ» (один iз засновникiв «5 каналу») за фактом порушення митного законодавства пiд час експорту пшеницi на суму понад 23 мільйони гривень. Як мовиться в повідомленні на сайтi Держмитницi, в обох випадках під заявленим вантажем пшениці різних класів насправді перевозили зерно лише першого класу.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG