Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: «Наша Україна» повинна «вести політичне соло»


Партія «Наша Україна» «має йти власною політичною дорогою, чітко формулювати свою позицію і не відступати від неї», заявив голова партії, колишній Президент Віктор Ющенко, виступаючи в суботу на засіданні президії політичної ради партії.

За його словами, повага до цієї політичної сили буде формуватись саме на основі того, що в неї «є свої погляди, є позиція щодо ключових питань сьогодення».

Ющенко додав, що це рано чи пізно буде позитивно сприйнято суспільством. «Ми в жодному випадку не зраджували національних і державних інтересів», – наголосив він.

«Я не буду підтримувати політику, за якої наша партія мала б бути у фарватері якоїсь політичної сили, в тому числі й тієї, яка іменує себе демократичною чи національною. Ми повинні вести політичне соло» – заявив Віктор Ющенко.

Раніше в суботу на засіданні політради партії «Наша Україна» вирішили, що ІХ з’їзд партії відбудеться 24 вересня.

Передбачено, що з’їзд має, зокрема, обрати нову політичну раду «Нашої України», а також розглянути внесення змін до Статуту. Віктор Ющенко вважає, що варто «зробити керівні органи партії більш мобільними для оперативного реагування на ту чи іншу політичну ситуацію в країні», повідомила прес-служба «Нашої України».
XS
SM
MD
LG