Доступність посилання

ТОП новини

Родина ув’язненої в Ірані американки оскаржить заставу – адвокат


Адвокат туристки зі США, затриманої в Ірані, заявив у понеділок, що її родина оскаржить вимогу внести заставу на суму в 500 тисяч доларів за звільнення дівчини, бо не має таких грошей.

Махмуд Шафії додав, що знає про схожі дії й дипломатів Швейцарії, які в Ірані представляють інтереси США за браку дипломатичних відносин між Вашингтоном і Тегераном. За його словами, ці дипломати теж домагаються скасування або зниження суми застави.

У неділю в Ірані оголосили, що Сейру Шоурд, затриману понад рік тому за нелегальний перетин кордону, звільнять через поганий стан її здоров’я, але під заставу.

Іще двох американців, затриманих разом із нею в липні минулого року, Шейна Бауера і Джоша Фаттала, далі залишать під вартою в Тегерані.

Родичі затриманих запевняють, що ті потрапили до Ірану випадково, заблукавши під час туристичного походу мальовничими прикордонними регіонами півночі Іраку.

Іранські урядовці також заявляли, що троє американців пов’язані зі спецслужбами США і винні у шпигунстві. Влада США заперечує такі звинувачення і вимагає звільнити всіх трьох.
XS
SM
MD
LG