Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровськ не має втратити статусу мільйонника – мер


Дніпропетровськ не втратить статусу міста-мільйонника, заявив сьогодні міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко.

За його словами, є кілька шляхів втримати цей статус, зокрема, залучаючи до міського населення мешканців передмість, які працюють або навчаються в обласному центрі, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

«За мільйонник нічого не доплачують, ніяких особливих привілеїв немає, і в розрахунках бюджету, у матеріальному забезпеченні це не відіграє ніякої ролі. Безумовно, місту потрібно знати, як утримати цей статус. У нас є два шляхи: залучити мешканців з Таромського, Підгороднього, які обслуговуються в поліклініках, працюють і навчаються в Дніпропетровську, а також створювати умови для того, щоб молоді сім'ї не боялися народжувати дітей», – сказав міський голова.

Раніше Головне управління статистики в Дніпропетровській області повідомило, що чисельність населення в Дніпропетровську наразі складає 1 мільйон 6,3 тисячі осіб і з початку року вона скоротилася на понад 7 тисяч.

Про перспективу скорочення населення міста до менш як мільйона мешканців говорять уже від початку року, коли при оприлюдненні чергових даних про населення Дніпропетровська воно виявлялося щоразу меншим.

Зараз в Україні є лише три міста-мільйонники: Київ, Харків і Дніпропетровськ.
XS
SM
MD
LG