Доступність посилання

ТОП новини

Міноборони: на десантному кораблі злетіли ракети, здоров'я потерпілих задовільне


Стан здоров'я чотирьох матросів, потерпілих унаслідок пожежі на борту середнього десантного корабля «Кіровоград» Військово-Морських сил Збройних сил України задовільний, загрози їхньому життю немає.

Про це повідомила прес-служба Міноборони України.

«17 вересня під час чергового етапу комплексу тактичних навчань «Взаємодія-2010» на борту середнього десантного корабля «Кіровоград» Військово-Морських Сил Збройних Сил України внаслідок короткого замикання стався несанкціонований пуск двох ракет. Цей пуск став причиною вибуху і зайняття у внутрішньому приміщенні корабля», – йдеться в повідомленні.

Також прес-служба повідомляє, що завдяки діям членів екіпажу пожежу було локалізовано і ліквідовано.

«При гасінні пожежі потерпіло четверо матросів із аварійно-рятувальної партії середнього десантного корабля «Кіровоград». Усім їм терміново було надано першу медичну допомогу та евакуйовано до медичних установ», – повідомляє прес-служба відомства.

У повідомленні також зазначається, що наказом командувача Військово-Морських сил Збройних сил України адмірала Віктора Максимова створено комісію для розслідування всіх обставин цієї події.

Також повідомляється, що в суботу, 18 вересня, командувач ВМС Збройних сил України адмірал Віктор Максимов особисто поспілкувався з двома потерпілими матросами, які перебувають на лікуванні в Севастополі. Ще двоє потерпілих знаходяться у Сімферопольському госпіталі.

«За словами начальника медичної служби ВМС Збройних Сил України Івана Дідуха, стан здоров'я потерпілих задовільний, загрози їхньому життю немає», – зазначено в повідомленні.
XS
SM
MD
LG