Доступність посилання

ТОП новини

Зарано говорити про правові наслідки скасування політреформи – Олена Лукаш


Перший заступник глави Адміністрації Президента України, представник Президента у Конституційному Суді Олена Лукаш вважає, що нині рано говорити про правові наслідки можливого скасування змін до Конституції України від 8 грудня 2004 року, які сьогодні розглядає Конституційний Суд України. Про це вона заявила журналістам у КС.

«Це питання не сьогоднішнього дня і не конституційного процесу – це питання конституційної, я би навіть сказала, політичної процедури, яка буде відбуватись вже поза цими стінами», – сказала Олена Лукаш.

Водночас вона зазначила, що питання про правові наслідки скасування політреформи є слушним, але не стосується предмету сьогоднішнього розгляду.

«Суд – не може прогнозувати політичні і конституційні процеси, які будуть відбуватися за цими стінами», – наголосила Лукаш.

Вона відмовилася висловить власну думку з приводу того, скільки часу КС розглядатиме подання про конституційність закону №2222.

На питання журналістів про те, чи має Адміністрація Президента сценарій дій у разі скасування змін до Конституції від 2004 року, Лукаш зазначила: «Безумовно, ми очікуємо подальшої конституційної і політичної процедури».
XS
SM
MD
LG