Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали: КСУ розбереться з політреформою за кілька днів


Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що Конституційному Суду України вистачить декілька днів для того, аби винести рішення у справі щодо конституційності закону від 8 грудня 2004 року про внесення змін до Конституції .

Про це він заявив сьогодні в інтерв`ю журналістам.

«Все буде залежати від суддів Конституційного Суду, але часу було достатньо для того, щоб винести рішення в короткі строки», – сказав Єфремов.

Сьогодні Конституційний Суд України у формі усного слухання розпочав розгляд справи за конституційним поданням 252 народних депутатів щодо відповідності Конституції закону від 8 грудня 2004 року «Про внесення змін до Конституції України».

На думку авторів подання, підставою для визнання неконституційним закону №2222 в цілому є порушення встановленої Конституцією України процедури його розгляду та ухвалення, оскільки відповідний проект закону «Про внесення змін до Конституції України» з певними поправками був розглянутий та ухвалений Верховною Радою України як закон без обов’язкового у такому випадку висновку Конституційного Суду щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції вимогам статей 157 і 158 Конституції.
XS
SM
MD
LG