Доступність посилання

ТОП новини

У США Янукович дав своє визначення демократії


Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками американських політичних та ділових кіл, що відбулася сьогодні у Нью-Йорку під егідою Атлантичної ради США, пояснив американській еліті, що таке справжня демократія.

Янукович наголосив, що «Україна є і буде складовою єдиного демократичного простору у Європі».

«Моя позиція з цього питання чітка і зрозуміла: жодні національні, культурні особливості, жодні політичні міркування не можуть виправдати порушень прав і свобод людини», – наголосив Янукович.

Президент України також висловив думку, що присутнім представникам американської еліти буде «цікаво дізнатися», як він розуміє демократію.

«З усіх визначень мені найближче таке: демократія – це стабільно функціонуючі державні інституції, широкі громадянські свободи та справедливість», – пояснив Янукович.

На його думку, «держава, в якій порушуються ці принципи, приречена на корупцію, хаос, правове свавілля або авторитаризм».

«З іншого боку, переконаний: основні права людини мають бути нерозривно пов’язані з обов’язком, а свободи – з відповідальністю. Влада повинна діяти прозоро, бути підзвітною громадянам», – резюмував Президент України.
XS
SM
MD
LG