Доступність посилання

ТОП новини

У США почалися українсько-американські консультації з оборони


Сьогодні у Вашингтоні розпочалися українсько-американські консультації з питань оборони. Як повідомили у Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України, до української делегації на зустрічі входять представники центрального апарату військового відомства та Генерального штабу ЗСУ на чолі із заступником міністра оборони Борисом Андресюком.

Делегацію Міністерства оборони США на консультаціях очолює помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки, посол Александр Вершбоу.

Завтра, 28 вересня, у Пентагоні сторони обговорять цілі, завдання, досягнення та проблемні питання двосторонніх консультацій з питань оборони у 2009 році, питання співпраці в галузі безпеки між Україною і США у 2010 році, співпраці в галузі регіональної безпеки, проведення в Україні стратегічного оборонного огляду, актуальні питання двостороннього військово-технічного співробітництва.

Як очікується, значну увагу приділять стану виконання Державної програми розвитку ЗСУ на 2006-2011 роки, розробці Концепції подальшого реформування ЗСУ на період до 2015 року.

Українська делегація перебуватиме в США до середи.
XS
SM
MD
LG