Доступність посилання

ТОП новини

Янукович запевнив ПАРЄ, що вибори в Україні будуть чесними


Президент України Віктор Янукович запевнив співдоповідача Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з питань моніторингу Майліс Репс, що робить все для проведення в країні прозорих і демократичних виборів до місцевих органів влади.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час зустрічі з Репс Янукович зауважив, що особливу увагу в Україні приділили виборчому законодавству, зокрема ухвалили закон про місцеві вибори, а пізніше – поправки до нього. «Цей закон і поправки були спрямовані на забезпечення рівних умов участі всіх політичних сил у цих виборах», – заявив Янукович.

За словами Президента, за його дорученням Міністерство закордонних справ направило запрошення спостерігачам Ради Європи та ОБСЄ для участі у спостереженні за виборами 31 жовтня. «Аналогічні запрошення були передані і за парламентською лінією. Тому ми сподіваємося, що наша співпраця буде спрямована саме на якісний моніторинг передвиборчої кампанії, виборів. Переконаний, що буде надано об’єктивні та збалансовані оцінки. Дуже важливо, щоб цю об’єктивність було збережено. Ми в цьому дуже зацікавлені», – заявив Янукович.
XS
SM
MD
LG