Доступність посилання

ТОП новини

У Грузії проходять переговори шефа НАТО з керівництвом країни


У Грузії проходять переговори Генерального секретаря НАТО Андерса Фоґ Расмуссена з керівництвом країни.

Як передає кореспондент Радіо Свобода, так трагічно співпало, що в день, коли керівник НАТО прибув до Тбілісі, стало відомо про загибель в Афганістані чотирьох грузинських військовиків.

Повідомляють, що полковник Рамаз Ґоґіашвілі, сержант Давид Цецхладзе, капрали Георгій Коліташвілі і Нугзар Каландадзе підірвались на міні в провінції Ґільменд.

Андерс Фоґ Расмуссен під час виступу в міністерстві оборони висловив співчуття всьому народові Грузії і родинам загиблих. Крім того, Генсек НАТО відкрив у столиці нове приміщення офісу зв’язку між Грузією й НАТО, яке заступник міністра закордонних справ Грузії Ґіґа Бокерія назвав «посольством Північноатлантичного альянсу».

«Центр зв’язку» очолить польський офіцер Збіґнєв Рибацький. Кажучи про перспективи вступу Грузії до НАТО, Андерс Фоґ Расмуссен заявив, що «Грузія обов’язково вступить у НАТО» після того, як буде відповідати необхідним стандартам.

Один із керівників правлячої партії «Єдиний національний рух» Давид Дарчіашвілі сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, що візит Генерального секретаря НАТО підтверджує готовність організації продовжити співпрацю з Грузією.
XS
SM
MD
LG