Доступність посилання

ТОП новини

Лукашенко: команда на мою дискредитацію надійшла з Кремля


У Мінську відбулась прес-конференція президента Білорусі Олександра Лукашенка з представниками російських ЗМІ. Понад сто журналістів регіональних видань перебувають у Білорусі з триденним прес-туром, повідомив кореспондент Радіо Свобода.

Коментуючи питання щодо інформаційної атаки на президента Білорусі в російських ЗМІ, Лукашенко висловив упевненість, що команда на дискредитацію надійшла з Кремля. І уточнив, що наказ «мочити Лукашенка» дав безпосередньо президент Росії Дмитро Медведєв.

«Ніякі це не ЗМІ, це команда Медведєва. Не знаю, наскільки це підтримує Путін, але у мене є дані, що він ту ж позицію займає. Це одна і та ж команда, яка натякала Шаймієву, Рахімову, потім Ілюмжинову, мене прихопили, а потім Лужкова. Це одні і ті ж люди», – сказав президент Білорусі.

Лукашенко також розповів, що Москва активно включається в передвиборчу кампанію в Білорусі. За словами білоруського лідера, недавно затримали кур’єра з 200 тисячами доларів із Росії для фінансування білоруської опозиції. При цьому президент висловив здивування, що російські телеканали дають можливість висловлюватися представникам білоруської опозиції, яка «на дух не переносить Росію».
XS
SM
MD
LG