Доступність посилання

ТОП новини
14 грудня 2019, Київ 04:55

Лукашенко: команда на мою дискредитацію надійшла з Кремля


У Мінську відбулась прес-конференція президента Білорусі Олександра Лукашенка з представниками російських ЗМІ. Понад сто журналістів регіональних видань перебувають у Білорусі з триденним прес-туром, повідомив кореспондент Радіо Свобода.

Коментуючи питання щодо інформаційної атаки на президента Білорусі в російських ЗМІ, Лукашенко висловив упевненість, що команда на дискредитацію надійшла з Кремля. І уточнив, що наказ «мочити Лукашенка» дав безпосередньо президент Росії Дмитро Медведєв.

«Ніякі це не ЗМІ, це команда Медведєва. Не знаю, наскільки це підтримує Путін, але у мене є дані, що він ту ж позицію займає. Це одна і та ж команда, яка натякала Шаймієву, Рахімову, потім Ілюмжинову, мене прихопили, а потім Лужкова. Це одні і ті ж люди», – сказав президент Білорусі.

Лукашенко також розповів, що Москва активно включається в передвиборчу кампанію в Білорусі. За словами білоруського лідера, недавно затримали кур’єра з 200 тисячами доларів із Росії для фінансування білоруської опозиції. При цьому президент висловив здивування, що російські телеканали дають можливість висловлюватися представникам білоруської опозиції, яка «на дух не переносить Росію».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG