Доступність посилання

ТОП новини

У Придніпров’ї відкрили тренувальні курси за програмою НАТО-Україна


Сьогодні у Дніпропетровську відбулося відкриття навчально-тренувальних спеціальних курсів «Маркетинговий менеджмент», що проводиться за програмою НАТО-Україна для військовослужбовців, яких планують звільнити в запас.

Як повідомили в в прес-службі міністерства оборони України, курси перепідготовки відкрили при Дніпропетровському Національному гірничому університеті.

Загальна тривалість курсів – 300 годин. Двомісячне навчання пройдуть офіцери, які плануються до звільнення з лав Збройних Сил України у 2011 році.

У програмі, крім лекцій та семінарів, передбачили практичні заняття в офісах великих бізнес-компаній Дніпропетровська. Практичний досвід колишнім військовослужбовцям передаватимуть економісти та інші фахівці.

«Цього року до перенавчання по всій Україні наша організація планує залучити понад 900 військовослужбовців, які незабаром отримають нову цивільну спеціальність», – розповів керівник програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт.

За його словами, незабаром до цієї програми залучать ще 22 українських міста, зокрема Хмельницький, Харків, Маріуполь...
XS
SM
MD
LG