Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: ми повернулися до Конституції, яку Європа та світ визнали як одну з найкращих


Президент Віктор Янукович звернувся до народу України з приводу рішення Конституційного Суду України про скасування змін, внесених у Конституцію в 2004 році.

«Ми повернулися до Конституції, яку Європа та світ визнали як одну з найкращих», – мовиться у зверненні.

«Рішення Конституційного Cуду не є несподіваним для народу. Україна і суспільство стомилися від життя в тих умовах, які продиктували нам зміни до Конституції 2004 року. Бо ці зміни, що вносилися поспіхом, в угоду політичному моменту, були причинами суцільних конфліктів у владі. Як результат – падіння економіки і бідність людей, значне послаблення позицій нашої країни на міжнародній арені», – заявив Президент.

Як гарант Конституції Янукович обіцяє виконати рішення КСУ.

«Усі наші наступні дії з удосконалення Конституції будуть ефективними, системними та прозорими. Нова реформа політичної системи є невід’ємною складовою курсу реформ і стане вагомим кроком до загальнонаціональної згоди», – мовиться у зверненні.

Президент також заявив, що підтримує «ідею референдуму, а також ідею Національної конституційної асамблеї, як механізм для ефективної консолідації на шляху реформування політичної системи». «Це – легітимний шлях, яким ми будемо йти», – зазначив Віктор Янукович.
XS
SM
MD
LG