Доступність посилання

ТОП новини

Джон МакКейн висловив підтримку Тимошенко


Американський сенатор, кандидат у президенти США на минулих виборах від Республіканської партії Джон МакКейн висловив свою підтримку українському народові у боротьбі за демократію і збереження незалежності.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, про це він заявив сьогодні під час телефонної розмови з головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Сенатор наголосив, що особисто зробить усе можливе, щоб не допустити згортання демократії в Україні. «Україна є дуже важливою для усього світу. Ваша країна не повинна зійти з демократичного шляху розвитку і допустити загрозу незалежності», – сказав Джон МакКейн.

Тимошенко подякувала сенатору за підтримку і поінформувала його про розвиток ситуації в Україні, зокрема про скасування Конституційним Судом, «всупереч закону та волі народу, діючої Конституції та повернення Конституції 1996 року» без голосування у Верховній Раді.

«Цим рішенням Конституційний Суд порушив усі положення Конституції. Зараз майже абсолютна влада, взята неконституційним шляхом, перебуває в руках однієї людини – Президента Януковича, і його політика суперечить національним інтересам України... Ми стрімко повертаємося до авторитаризму і до де-факто однопартійної системи», – зазначила Тимошенко.

За даними прес-служби, під час розмови йшлося також про намагання чинної української влади сфальсифікувати місцеві вибори.
«Український народ позбавляють його законного права змінювати владу шляхом чесних виборів», – сказала лідер «Батьківщини».
За її словами, фальсифікація місцевих виборів іде повним ходом і є відпрацюванням моделі фальсифікації для майбутніх парламентських і президентських виборів.

«Якщо Україна втратить незалежність і демократію, то це вплине не тільки на життя нашої держави, а й на всю європейську частину світу», – наголосила Тимошенко.

Своєю чергою, Джон МакКейн висловив занепокоєння складною ситуацією в Україні і підтвердив, що демократичний світ – на боці українського народу, і він буде діяти.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG