Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: Україна готова надати бази для обслуговування кораблів ЧФ Росії


Україна готова надати свої бази для ремонту та обслуговування кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації, заявляє Президент України Віктор Янукович.

«Чорноморський флот потребує ремонту, обслуговування», – сказав глава держави сьогодні на першому українсько-російському форумі в Геленджику (Краснодарський край, Росія). За його словами, це питання обговорювали під час двосторонньої зустрічі з президентом Росії Дмитром Медведєвим.

Янукович наголосив, що українська база, яка розміщена в акваторії – стоянки ЧФ Росії, може обслуговувати спільно і українські, й російські кораблі.

«Хочемо почути конкретні пропозиції», – заявив український Президент.

Крім того, за словами Януковича, Україна запрошує Росію до спільної участі в проекті реалізації транспортного переходу в Азію.

«Наші транспортні коридори не закінчуються лише між Україною та Росією. Росія хоче їхати до Європи, ми (Україна) теж дуже хочемо, щоб ви їхали через Україну, а ми хочемо їхати в Азію через Росію. Тому ми готові вислухати ваші пропозиції, приєднатися до тієї роботи, яку проводить наразі Казахстан», – сказав глава держави.

При цьому Янукович нагадав, що це питання він обговорював із президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим під час його нещодавнього візиту в Україну.
XS
SM
MD
LG