Доступність посилання

ТОП новини

Рішення КСУ не вплине на роботу прокуратури – Медведько


Рішення Конституційного Суду України щодо скасування політреформи не вплине на діяльність органів прокуратури, заявляє генеральний прокурор України Олександр Медведько.

«Зазначене рішення в цілому не впливає на загальні принципи організації та діяльності органів прокуратури. Зокрема, згідно з пунктом 9 перехідних положень Конституції прокуратура продовжує виконувати відповідно до чинного законодавства функцію нагляду за додержанням та застосуванням законів України», – повідомляє у вівторок прес-служба відомства, посилаючись на слова генерального прокурора.

За повідомленням, Медведько провів нараду, присвячену узгодженню діяльності органів прокуратури у зв’язку з рішенням КСУ.
Генпрокурор звернувся до своїх підлеглих з вимогою забезпечити діяльність органів прокуратури в рамках Конституції та закону України «Про прокуратуру».

Згідно зі статтею 122 Конституції в редакції 1996 року, яка діє після нещодавнього рішення КСУ, генерального прокурора звільняє з посади Президент України. Крім того, Верховна Рада може висловити недовіру генпрокуророві, в результаті чого він має піти у відставку.
XS
SM
MD
LG