Доступність посилання

ТОП новини

Відкрилося ранкове засідання парламенту


Верховна Рада відкрила своє ранкове пленарне засідання. Про це оголосив голова парламенту Володимир Литвин. У залі зареєструвалося 408 парламентаріїв.

Після того, як Литвин і його заступники Адам Мартинюк і Микола Томенко зайшли в президію, депутати від фракції Партії регіонів її покинули, але близько 20 регіоналів продовжують перебувати навколо трибуни. Таким чином вони не дали можливості фракції БЮТ заблокувати трибуну та президію парламенту.

Натомість депутати від БЮТ порозвішували в сесійній залі парламенту плакати із закликами «Зупинити антиконституційний переворот» та «Хунту – до суду!». Один із плакатів вивішений на ложі уряду, інший – на секторі, де сидять технічні працівники парламенту.

Вчора депутати від БЮТ до початку вечірнього пленарного засідання заблокували трибуну і президію Верховної Ради. За годину депутати з фракцій Партії регіонів, блоку Литвина і Комуністичної партії України майже у повному складі залишили сесійний зал парламенту. Бютівці вимагали першочергового розгляду Верховною Радою питання про створення парламентської слідчої комісії з розслідування обставин визнання Конституційним Судом неконституційними змін до Основного Закону від 8 грудня 2004 року.
XS
SM
MD
LG