Доступність посилання

ТОП новини

Керівник харківської міліції позивається до журналіста


Керівник харківського міського управління внутрішніх справ Олександр Баранник позивається до журналіста видання «Україна кримінальна» Сергія Єрмакова. Правоохоронець спростовує інформацію, оприлюднену у статті Єрмакова про те, що він разом із колишнім працівником УВС Андрієм Щетиніним є співзасновником чотирьох фірм, і вимагає компенсації моральних збитків.

Журналіст у матеріалі стверджує, що Олександр Баранник «займався створенням власних комерційних структур вже будучи начальником міліції міста», що забороняють українські закони. Сергій Єрмаков також припускає, що саме через бізнес-інтереси головний міліціонер Харкова «особисто контролював утиски активістів-«зелених», що захищали зелені насадження в парку імені Горького.

Як повідомила Радіо Свобода керівник Центру громадських зв’язків Головного управління внутрішніх справ Харківської області Лариса Волкова, бізнес може бути лише у членів родини Олександра Баранника, а не в нього самого.

«У нього є двоє синів, є дружина, є брати... Хтось із прізвищем Баранник може займатися бізнесом. Тому сказати, що в родині зовсім немає бізнесу, не можна. Але особисто Баранник бізнесом займатися не може, бо він працює в міліції», – сказала Волкова.

Сьогодні суд мав розглянути позов начальника міліції до журналіста, але слухання перенесли через неявку відповідача. Як стало відомо, Сергій Єрмаков, перебуває у відрядженні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG