Доступність посилання

ТОП новини

У Празі розпочав роботу «Форум 2000»


Сьогодні у Празі розпочалися засідання 14-ої міжнародної конференції «Форум 2000», яка проводиться з ініціативи і під егідою відомого правозахисника, першого президента Чеської Республіки Вацлава Гавела.

«Світ, в котрому хочемо жити» – головна тема цьогорічного «Форуму 2000». Учасники обговорять такі теми, як енергетична безпека і глобальна політика, охорона навколишнього середовища, майбутнє свободи і демократії, ядерне озброєння в сучасному світі, релігія у закордонній політиці, пошуки краси і гармонії в сучасній архітектурі. Окремий круглий стіл присвячений ситуації в Чечні.

До Праги для участі у дискусіях прибуло близько ста відомих політиків, учених, державних, релігійних і громадських діячів із понад 20 країн світу.

Серед них лауреат Нобелівської премії миру з Ірану Шірін Ебаді, головний редактор журналу News Week International Фарід Закарія, відомий соціолог з Великобританії Зиґмунд Бауман, колишня президент Латвії Вайра Віке-Фрейберґа, голова партії «Яблоко» з Росії Григорій Явлінський, відомий японський архітектор Фумігіко Макі. Серед учасників представників з України немає.

Конференція завершить свою роботу в середу, 13 жовтня.
XS
SM
MD
LG