Доступність посилання

ТОП новини

Відходи з Угорщини потраплять до України за тиждень – Гідрометеослужба


Отруйні речовини, які потрапили до вод річки Дунай унаслідок катастрофи на заводі в місті Айка (Угорщина), потраплять до української акваторії Дунаю 19-20 жовтня, повідомляє Міністерство охорони довкілля України в понеділок з посиланням на інформацію Гідрометеослужби.

За даними прес-служби Мінприроди, протягом 7-10 жовтня зміни поверхневого стану води не спостерігалися, а вміст забруднюючих речовин у воді не перевищує гранично допустимих концентрацій.

Державна екологічна інспекція з охорони довкілля північно-західного регіону Чорного моря для виконання доручення Мінприроди проводить щоденні спостереження за станом річки Дунай. Результати спостережень щодня надаються Мінприроди та МНС України, заявляє прес-служба.

Катастрофа, що сталася минулого тижні на заході Угорщини, за останніми даними, призвела до загибелі семи людей, понад 150 осіб отримали травми.

Витік хімікатів з резервуару комбінату з виробництва глинозему стався в місті Айка в 160 кілометрів на північний захід від Будапешта.

Влада низки країн, через які протікає Дунай, постійно стежать за рівнем забруднення цієї річки після екологічної катастрофи, що сталася в Угорщині.
XS
SM
MD
LG