Доступність посилання

ТОП новини

Льовочкін: протягом місяця діяльність опозиції буде врегульована


Голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін заявляє, що протягом місяця діяльність опозиції в Україні буде законодавчо врегульована.

За його словами, глава держави «двічі був в опозиції, і розуміє, наскільки важливо, щоб в Україні була опозиція, щоб вона могла критикувати владу».

Льовочкін повідомив, що Адміністрація отримала доручення щодо розробки законодавчих актів та інших документів, які б дали можливість опозиції реалізувати свої права. «Але ми не маємо монополії на це», – сказав Льовочкін. «Питаннями врегулювання діяльності опозиції має також займатися парламент і позапарламентські політичні сили через звернення до суб’єктів законодавчої ініціативи. У порядку денному Президента є питання забезпечення прав опозиції», – сказав голова Адміністрації. Зокрема, йдеться про звітність уряду, участь у формуванні порядку денного Верховної Ради, доступ опозиції до інформації, зокрема – статистичної.

6 жовтня лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що згідно з Конституцією 1996 року, яка вступила в дію з 1 жовтня за рішенням КСУ, у Верховній Раді не існує такого поняття як опозиція. За його словами, зважаючи на це, у парламенті не може бути «дня опозиції», під час якого розглядаються ті законопроекти, на яких наполягають фракції меншості.
XS
SM
MD
LG