Доступність посилання

ТОП новини

Працівники чернівецького кінотеатру ім. Миколайчука протестують


«Капец українського кіно», «Ми не отримуємо зарплату 5 місяців»: з такими плакатами працівники Чернівецького кінотеатру імені Івана Миколайчука пікетували сесію міськради.

Вони виступають проти рішення сесії про тимчасове закриття кінотеатру на ремонт. Працівників обурює, що на час ремонту їх звільнили з посад без права на поновлення. Крім того, на їхнє переконання на місці кінотеатру створять не оновлений кіноцентр, а автомайданчик.

Міська рада пояснює своє рішення тим, щоб, виплачуючи зарплати працівникам, не залізти в борги, натомість використати ці кошти на ремонт кінотеатру, а це щонайменше 100 тисяч, стільки ж коштує проект. Загалом попередня сума ремонтних робіт складе приблизно двісті тисяч гривень.

Як повідомила Радіо Свобода заступник чернівецького міського голови Інна Онацька, на місці кінотеатру імені Миколайчука створять кіномистецький центр з мистецькими майстернями як раз до 70-річниці відомого кінорежисера Івана Миколайчука. Щодо звільнення працівників – вона повідомила, що міський раді не рентабельно тримати працівників, які тимчасово не працюють.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG