Доступність посилання

ТОП новини
11 квітня 2021, Київ 12:42

На етноагрофестивалі на Придніпров’ї вчитимуть їсти здорову їжу


На Дніпропетровщині, у селі Рудка Царичанського району, у суботу відкривається перший всеукраїнський фестиваль «Молочне свято», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

За інформацією організаторів, захід не випадково проводять одразу після Покрови – він об’єднає традиційний «покровський» ярмарок із презентацією досягнень працівників сільськогосподарської галузі та виставкою-продажем робіт народних майстрів.

Агровиробники, які привезли на ярмарок найкращі зразки своєї продукції, пропагуватимуть серед гостей здорову їжу і традиційну кухню.

У програмі, зокрема, ярмарок молочної та сільськогосподарської продукції, глиняного посуду, меду, варення, олії, дегустація різних видів молочних продуктів, українських страв та випічки, а також розваги та концерти етноколективів.

Крім того, фахівці проведуть для селян семінари зі сталого розвитку, «зеленого» туризму, якості молока, а самі селяни для відвідувачів – майстер-класи з виготовлення молочних продуктів та перевірки якості молока.

«Молочне свято» – це свято для всієї родини, для всіх хто підтримує ідею здорового способу життя та хоче доторкнутися до української культури, відпочити в українському селі», – кажуть організатори.

Село Рудка на Царичанщині в останні роки стало одним із центрів «зеленого» туризму на Придніпров’ї. Воно є також місцем проведення фестивалю «Солодка ягода», гостей і учасників якого традиційно пригощають городиною.
XS
SM
MD
LG