Доступність посилання

ТОП новини

Активісти ВО «Свобода» забарикадувалися в Львівському міськвиборчкомі


10 представників Всеукраїнського об’єднання «Свобода» забарикадувалися в приміщенні Львівської міської виборчої комісії з вимогою внести представників партії в усі дільничні комісії на місцевих виборах 31 жовтня.

Як заявили у прес-службі партії, приводом для такого кроку з боку ВО «Свобода» є їх переконання в тому, що виборчий процес до Львівської міськради фальсифікується. За словами представника ВО «Свобода», під час засідання міського тервиборчкому в п’ятницю 15 жовтня були допущені грубі порушення чинного законодавства про вибори, зокрема, йдеться про те, що більшість кандидатів від «Свободи», кандидатури яких запропонували на дільничних виборчих комісіях, не були затверджені.

Сьогодні в приміщення міськвиборчкому зайшли представники партії «Свобода», які почали вимагати, щоб керівництво надало їм списки членів дільничних комісій на вибори в міськраду. Списки їм не дали.

Представники «Свободи» забарикадували столами та стільцями прохід у приміщення міськвиборчкому. На місце подій прибули близько 50 міліціонерів.
XS
SM
MD
LG