Доступність посилання

ТОП новини

«Свободівці» розблокували Львівський виборчком


Представники партії «Свобода» розблокували роботу Львівської міської виборчої комісії. Про це повідомив представник міської організації партії.

Активісти «Свободи» заблокували приміщення виборчкому після пікету, який вони проводили біля стін комісії, протестуючи проти того, що представників їхнього кандидата на посаду мера Львова не включили до складу дільничних комісій. Також активісти партії заявили, що занадто мало їхніх представників включили до складу дільничних комісій на виборах до Львівської міської ради.

Водночас лідер Львівської міської організації ВО «Свобода» Іван Гринда розповів, що ніякого «захоплення» виборчкому не було.

«Ми намагалися повернути роботу комісії у правове русло. Ми дізналися, що з 900 кандидатів у члени дільничних комісій, яких ми подали, зареєстрували лише 46. Тому ми прийшли сюди, щоб не допустити масштабних фальсифікацій», – зазначив він.

Під час переговорів керівництва виборчкому, міліції та представників ВО «Свобода» голова комісії Ігор Сліпецький повідомив, що комісія готова розглянути претензії партії і збільшити кількість її представників у складі дільничних комісій, але представник ВО «Свобода» Олег Махницький відповів, що таке рішення може ухвалити тільки суд.

«Ми вже звернулися до суду зі скаргою на неправомірні дії комісії і засідання має відбутися найближчим часом», – заявив Махницький.

Після цього представники ВО «Свобода» залишили приміщенні комісії і вийшли під стіни будівлі Львівської міськради, де деякий час проводили пікет.
XS
SM
MD
LG