Доступність посилання

ТОП новини

«Регіони» хочуть фальсифікувати вибори на Донеччині – «ЄЦ»


Партія «Єдиний центр» заявляє про намір Партії регіонів фальсифікувати на свою користь результати місцевих виборів у Донецькій області, мовиться в повідомленні прес-служби донецького обласного виборчого штабу партії в понеділок.

Зокрема, вважає партія, про це свідчать результати формування складів територіальних і дільничних виборчих комісій.

Зокрема, у результаті розгляду 831 кандидатури членів ТВК у Донецьку, поданих від донецької міськорганізації «Єдиного центру» і кандидата на мера Донецька від партії Андрія Амбросенка, жодна з них не була затверджена, при цьому кандидатури на членів дільничних виборчкомів від Амбросенка не розглядалися взагалі, стверджує партія.

Аргументація відмов, за словами Амбросенка, – «відсутність досвіду роботи та невідповідність поданих кандидатур вимогам закону про вибори».

Повідомляється також, що міська ТВК затвердила лише кандидатури членів дільничних комісій від партій, лояльних до Партії регіонів, зокрема, такі політичні сили, як Ліберальна партія, «Жінки за майбутнє» чи Партія мусульман.

Як мовиться в повідомленні, протягом передбачених законом лише двох днів на оскарження представникам «Єдиного центру» навіть не вдалося отримати офіційні копії необхідних документів про рішення щодо формування комісій.

У Донецькій області, зокрема, на тиск із боку Партії регіонів під час виборчої кампанії скаржилася Комуністична партія України, партія «Сильна Україна» заявляла про відмову міської виборчої комісії Маріуполя реєструвати її список кандидатів до міськради, а партія «Фронт змін» заявляла про напади на офіси її місцевих організацій чи кандидатів.

Голова Донецької обласної державної адміністрації Анатолій Близнюк, який сам очолює список Партії регіонів на виборах Донецької облради, заперечив тиск на політичних опонентів в області з боку його партії.
XS
SM
MD
LG