Доступність посилання

ТОП новини

Справу за позовом проти Януковича повернули в Печерський суд


Апеляційний суд Києва повернув до Печерського райсуду справу за позовом громадянина Володимира Волосюка до Президента України Віктора Януковича за заяву про Голодомор, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

«19 жовтня Апеляційний суд Києва розглянув апеляційну скаргу Володимира Волосюка, якому Печерський районний суд відмовив у задоволенні позову до Віктора Януковича, який 27 квітня 2010 року в Страсбурзі заперечив Голодомор як геноцид українського народу. Суд постановив повернути справу до Печерського районного суду Києва для розгляду скарг на журнал судових засідань та технічний запис у справі», – повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

У прес-службі заявили, що розгляд скарги Волосюка відбувався за відсутності Януковича та його представників, хоча їх поінформували про час засідання.

ВО «Свобода» констатує, що рішення суду частково задовольнило низку клопотань Волосюка. «Зокрема, щодо врахування факту фальсифікації судового процесу суддею Печерського районного суду Волковою у зв’язку з неналежною організацією фіксації судового процесу, коли важливі для справи факти і події не фіксувалися в журналі судового засідання», – зазначає прес-служба.

Суд також задовольнив клопотання про врахування факту спроби усунути Волосюка від розгляду справи.

Проте суд не задовольнив клопотання про надання охорони Волосюку, який заявляє про напад на нього невідомих, постійні дзвінки з погрозами.

27 квітня Президент Янукович на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі заявив, що вважає несправедливим називати Голодомор геноцидом українського народу.

Волосюк у своєму позові до Президента України про захист честі та гідності наполягає на публічному вибаченні глави держави за публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років.

Наприкінці липня суддя Печерського районного суду Києва Світлана Волкова, яка головувала у цій справі, взяла самовідвід.
XS
SM
MD
LG