Доступність посилання

ТОП новини

Рада дала майже 25 млн Укрнацпроекту, депутати назвали це фінансуванням Пори


Верховна Рада виділила Державному агентству з управління національними проектами (Укрнацпроекту) з державного бюджету на 2010 рік 24,7 мільйона гривень для забезпечення його діяльності. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 246 депутатів при 226 мінімально необхідних.

Парламент виділив відповідні кошти для реалізації бюджетних програм з керівництва та управління національними проектами і розробки техніко-економічних обґрунтувань національних проектів.

Відповідно до пояснювальної записки до законопроекту, відповідні кошти необхідні для виконання поставленого Президентом Віктором Януковичем завдання із забезпечення обсягів фінансування національних проектів з державного бюджету в 2010-2011 роках. Ініціатором законопроекту є Кабінет Міністрів.

Заступник голови парламенту Микола Томенко наголосив, що ухвалення такого закону є «рішенням неправильним і шкідливим, оскільки ми створюємо прецедент», як фінансувати народних депутатів, котрі «змінили свою політичну позицію».

Він наголосив, що в цій структурі працюватимуть два народні депутати (прізвища він не уточнив), які «в останній час змінили свою політичну лінію і сказали, що вони все життя чекали, коли прийде Президент Віктор Янукович, правда чекали хтось в апараті Ющенка, а хтось ще в інших апаратах».

Народний депутат України Тарас Чорновіл наголосив, що, проголосувавши за даний закон, парламент фактично проголосував за фінансування партії «Пора». За його словами, сьогодні в державі достатньо структур, які можуть займатися новими проектами. Він наголосив, що не має жодної потреби виділяти кошти Укрнацпроекту. «Це є фінансування партії «Пора». Повертаємось в 2004 рік, можу поаплодувати хлопцям – гарно відстояли на Майдані», – заявив Чорновіл.

Влітку депутата фракції «Наша Україна – Народна самооборона», лідера «Пори» Владислава Каськіва призначили головою робочої групи Комітету економічних реформ з національних проектів при Президенті. Головою Державного агентства з управління національними проектами Сергій Євтушенко. Він був заступником голови партії «Пора».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG