Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Захід має звернути увагу на поглинання України Росією


Лідер партії «Батьківщина» і блоку свого імені Юлія Тимошенко висловила занепокоєння через те, що Захід, на її думку, ігнорує захоплення України Росією. Про це вона сказала в інтерв’ю британському виданню Daily Telegraph.

«Україну поглинають. Керівництво країни вважає все власністю, яку можна продати: природні ресурси, державні промислові монополії, потоки державних коштів, медійні організації та заводи. Росія вже скористалась ситуацією, і, на мою думку, в майбутньому вона зробить ще більше», – заявила Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» заявила, що Захід не спромігся засудити тривожний нахил до радянського авторитаризму в Україні, мимоволі відкривши двері для згубних російських економічних інтересів та військового впливу.

«Я не розумію. Коли Янукович прийшов до влади, і демократія почала руйнуватись, західні політики заговорили про стабільність. Якщо не називати речі їхніми справжніми іменами та не говорити ні слова про знущання над демократією, тоді краще вже взагалі мовчати», – заявила вона, порівнявши вісім місяців правління Президента Януковича з «похороном демократії».

«Країною правлять гроші та страх. Усе, що залишилось від наших енергетичних ресурсів, поглинається. Це співпраця слуги та хазяїна. Ми можемо співпрацювати та підтримувати дружні відносини з Росією, але ми не повинні продавати їй наш суверенітет або відмовлятись заради неї від європейської інтеграції», – заявила Тимошенко.

Лідер БЮТ нагадала, що Росія та Україна ведуть переговори про створення низки спільних підприємств, які, на її думку, фактично віддадуть у руки Москви контроль над українською економікою.

«Росія, як і інші країни світу, просуває свої національні інтереси. Проблема не в Росії, а в тому, що в Україні діє п’ята колона. Позиція нової влади така: ми володіємо країною, і тому можемо продавати все, що захочемо», – наголосила Тимошенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG