Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ висунув вимоги, після виконання яких обіцяє розблокувати парламент


Фракція Блоку Юлії Тимошенко обіцяє розблокувати роботу парламенту і розпочати засідання, якщо буде виконано низку її вимог, заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

За його словами, на засіданні погоджувальної ради він висунув такі вимоги фракції: винести на голосування проект постанови про мораторій на зростання цін на продукти харчування; проект постанови про створення слідчої комісії щодо порушень у виборчому процесі і незаконного зняття з місцевих виборів кандидатів від БЮТ у Львівській та Київській областях. Також БЮТ вимагає позбавити депутатських повноважень сумісників.

«Пан Литвин і більшість погоджуються на наші умови. Якщо зараз, після цього брифінгу, я підійду до фракцій більшості і керівництва Верховної Ради і це питання буде узгоджено, Верховна Рада запрацює», – пообіцяв Кожем’якін.

Депутати фракції Блоку Юлії Тимошенко вранці заблокували трибуну та президію Верховної Ради. Вони розвісили в сесійній залі парламенту плакати з гаслами: «Ганьба кишеньковим виборчим комісіям», «Де чесні вибори?», «Уряд, зупини емісію – причину різкого зростання цін!», «Убивчі ціни і тарифи – вже сьогодні».
XS
SM
MD
LG