Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура готова вивчити матеріали аудиту роботи уряду Тимошенко


Генеральна прокуратура готова розглянути матеріали міжнародного аудиту діяльності Кабінету Міністрів під керівництвом Юлії Тимошенко й визначитися стосовно порушення кримінальної справи, якщо ці матеріали надійдуть у відомство. Про це повідомив генеральний прокурор Олександр Медведько.

«Таких матеріалів аудиту в нас немає, але я доручав нашому міжнародно-правовому управлінню, організаційно-правовому управлінню викласти свою позицію (щодо цього питання). Ми прийшли до висновку, що якщо ці матеріали аудиту будуть скеровані до Генпрокуратури для розгляду і проведення дослідчих перевірок, то ми обов’язково ухвалимо рішення у порядку статті 97 Кримінально-процесуального кодексу, тобто або буде порушена кримінальна справа, а якщо не буде підстав в результаті дослідчої перевірки, то винесемо постанову про відмову в порушенні кримінальної справи», – сказав Медведько.

За результатами аудиту фінансової діяльності уряду Тимошенко іноземні юридичні фірми заявили про нецільове використання Кабміном 200 мільйонів євро від продажу квот на викиди парникових газів у 2009 році.

Крім того, під час аудиту компанії виявили фінансові зловживання в сфері закупівлі автомобілів для Міністерства з надзвичайних ситуацій, під час закупівлі цукру Державним комітетом з матеріального резерву й під час закупівлі тисячі транспортних засобів для МОЗ. Також виявили фінансові порушення, пов’язані із закупівлею лікарських препаратів і медичного обладнання МОЗ в 2008-2009 роках.

Юлія Тимошенко відкинула звинувачення.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG