Доступність посилання

ТОП новини

Кандидат «Батьківщини» оскаржить відмову порушити справу через бюлетені в Харкові


Кандидат на посаду міського голови Харкова від партії «Батьківщина» Арсен Аваков заявив у понеділок, що має намір оскаржити рішення прокуратури, яка відмовилася порушувати кримінальну справу через скандал із неврахованими виборчими бюлетенями.

За його словами, які наводить сайт Харківської обласної організації «Батьківщини», під час виготовлення бюлетенів у місцевому видавництві «Фоліо-плюс» було порушено закон, і він збирається підтвердити це документами під час його планованої на вівторок зустрічі з міжнародними представниками.

Аваков також заявив про вимогу представників 12 політичних сил анулювати всі бюлетені, надруковані з порушеннями закону, і виготовити нові відповідно до законної процедури. Він додав, що таку вимогу, вже за підписом орієнтовно 25 політичних сил, мають надіслати до Президента Віктора Януковича в вівторок.

Аваков нагадав, що, за законом, бюлетені мають друкуватися, зокрема, під наглядом міліції і представників усіх політичних сил, представлених у виборчих комісіях.

Попередніми днями в Харкові спалахнув скандал, коли представники «Батьківщини» виявили, що на підприємстві «Фоліо-плюс» друкують і зберігають бюлетені, що є документами суворої звітності, без дотримання численних вимог законодавства до такого друку. Та прокуратура, провівши перевірку, оголосила раніше в понеділок, що не виявила порушень закону і не має підстав порушувати кримінальну справу.
XS
SM
MD
LG