Доступність посилання

ТОП новини

Міліція готується до можливих провокацій у день виборів


У міліції не виключають, що під час проведення місцевих виборів в Україні можуть бути провокації.

«Інформація, яку ми маємо, ставить нас у таке становище, що ми змушені перейти на посилений варіант служби під час виборчої кампанії та налаштувати особовий склад на те, що можуть бути й провокації», – заявив заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фаринник.

За його словами, міліцію вже перевели на посилений режим. Фаринник нагадав, що МВС забезпечуватиме охорону всіх державних об’єктів.

Як заявив заступник голови МВС, станом на 27 жовтня в органи міліції надійшли 739 звернень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу; найбільша кількість серед них – хуліганство і втрата свідоцтв про реєстрацію виборчої комісії.

Фаринник також повідомив, що в 662 дільниці вже відвезені бюлетені для голосування, вони охороняються більш ніж двома тисячами міліціонерів.

Крім того, за словами заступника міністра, міліція порушила 26 кримінальних справ, пов’язаних з виборчим процесом, зокрема 14 – за хуліганством, 4 – за крадіжками, а також за іншими фактами. Із цих злочинів міліція розкрила лише п’ять.
XS
SM
MD
LG