Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ відреагує на порушення виборчого процесу на Львівщині – БЮТ


Організація з безпеки та співробітництва у Європі дасть оцінку порушенням виборчого процесу на Львівщині. За повідомленням прес-служби БЮТ, про це заявив голова Ради експертів ОБСЄ Джонатан Сстоунстріт під час зустрічі із лідером Львівської обласної «Батьківщини» Романом Іликом.

За словами Ілика, «зустріч тривала понад годину».

«За дорученням партійців Львівської «Батьківщини», я поінформував представників ОБСЄ про всі відомі нам факти фальсифікації виборчого процесу у Львівській області. Мова йшла про те, що до виборів у Львівську обласну та міську ради не допущено найбільшу опозиційну партію – «Батьківщину. Натомість за сприяння судів, органів юстиції та членів виборчих комісій від провладних партій зареєстровано фальшиві списки кандидатів, у яких немає представників нашої партії», – цитує прес-служба слова Ілика.

Представників ОБСЄ також було поінформовано про те, що чверть виборців Львівщини 31 жовтня позбавлені права голосу, бо не зможуть обрати «Батьківщину» Юлії Тимошенко.

Ілик також повідомив, що матиме зустріч із міжнародними спостерігачами, які стежитимуть за місцевими виборами в Україні.

«Ми насамперед апелюємо до міжнародної спільноти, бо вся владна вертикаль працює виключно на забезпечення перемоги Партії регіонів на місцевих виборах 31 жовтня. Ми будемо робити все можливе, аби результати цих виборів були визнані недійсними», – сказав лідер Львівської обласної «Батьківщини».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG