Доступність посилання

ТОП новини

На Буковині 11 кандидатів у депутати мають непогашені судимості – УМВС


На Буковині 321 особа, зареєстрована кандидатами у депутати до рад різних рівнів, раніше мала проблеми із законом – більшість із них притягалися до відповідальності переважно за посадові злочини. Серед цієї кількості 11 кандидатів у депутати мають непогашені судимості.

Про це вчора на прес-конференції повідомив начальник УМВС України в Чернівецькій області полковник міліції Микола Харабара.

За його словами, всі кандидати у депутати місцевих рад Чернівецької області були перевірені «на предмет притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності».

«Згідно з законом про вибори, не має права бути зареєстрованим та брати участь у виборах той кандидат, що має судимість, і на момент реєстрації ця судимість залишилась непогашеною. Таких кандидатів виявили 11. Ще один претендент на депутатський мандат намагався зареєструватися у кандидати у Чернівцях, хоча його розшукували у Києві», – заявив Микола Харабара.

За його словами, «якщо керуватися буквою закону, то кожен голова територіальної виборчої комісії при реєстрації мав би попросити у кандидата довідку про наявність або відсутність судимостей. Вони й мають ухвалювати рішення щодо цих осіб. У цьому пункті міліція свою місію виконала».
XS
SM
MD
LG