Доступність посилання

ТОП новини

Європа уважно стежить за виборами в Україні – міжнародні спостерігачі


У Європі зберігається дуже пильна увага до виборів в Україні.

Про це сказав представник місії міжнародних спостерігачів CIS-EMO, екс-прем'єр міністр Словаччини Ян Чарногурський на прес-конференції в Києві.

«Регіональні вибори, звичайно ж, менш значущі для міжнародних місій, ніж парламентські і президентські. Тому цього разу немає необхідності вести до України сотні експертів. Водночас, сама наявність міжнародних спостерігачів на регіональних виборах в Україні свідчить, що у Європі до вашої країни зберігається дуже пильна увага. Я не пам'ятаю, щоб міжнародні спостерігачі приїжджали на вибори в якісь інші країни Європи», – наголосив Ян Чарногурський.

У свою чергу виконавчий директор Місії міжнародних спостерігачів CIS-EMO Марина Кочеткова відзначила, що у «день тиші» перед виборами на 11:00 дані про жодне порушення виборчого законодавства від спостерігачів не надходили. Вона також відзначила, що виборчі комісії до виборів готові.

Російський політолог Володимир Артеменко, який також є учасником місії, відзначив спокійну обстановку в Україні. На його думку, якихось порушень, які можуть вплинути на підсумки голосування, в Україні не зафіксовано.

Місію CIS-EMO на регіональних виборах в Україні представляють 42 спостерігачі.

Загалом, 490 спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій і 1 917 спостерігачів від всеукраїнських громадських організацій стежитимуть за місцевими виборами в Україні.
XS
SM
MD
LG